Zastoupení v Asii

 

1) Několik slov o Yantai GENIUNE Commercial & Trading Co. Ltd.

Yantai Genuine Commercial & Trading Co. Ltd. je společnost, která byla založena na severu Číny v přímé účasti s firmou pincode s. r. o. a dlouhodobě spolupracuje výhradně s naší společností. Díky této dlouhodobé spolupráci jsme schopni zajistit spolehlivě jakékoliv zboží vyrobené v Číně. Naše čínská kancelář spolupracuje s řadou stálých výrobců na území ČLR, ale sama je exportérem, tedy ona odpovídá za vše s dodávkou z Číny spojené, vč. kontroly jakosti zboží přímo ve výrobě. Na vše dohlíží pražská kancelář pin code s.r.o., která s GENUINE spolupracuje již přes 12 let.

Převážně se zabýváme textilní výrobou a vším co s ní souvisí, ale jsme schopni spolehlivě zajistit i produkty ze zcela jiných oborů. Co se textilních a oděvních doplňků nabízíme zejména výrobu:

1) všech druhů popruhů, stuh a provazců jako například bavlněné, polyesterové a nylonové popruhy včetně na míru zhotovených doplňků jako jsou opasky, bezpečnostní pásy, lanyards (klíčenky na krk), popruhy pro fotoaparáty, vodítka pro psy apod.

2) všech druhů plastových a kovových doplňků pro oděvní i jinou výrobu

3) všech druhů saténových, tkaných, papírových a jiných etiket (tzv. labelů), visaček, samolepek apod.

4) zdrhovadla dobré kvality – ověřené zákazníky pin code s. r. o. po několik let. Zde spolupracujeme výhradně se značkou YKK a SHZ.

5) různé výrobky pro zvláštní státní zakázky (tendry) včetně navázných certifikátů

6) tzv. tailor made reklamních předměty zhotovené na míru podle požadavků zákazníka, výroba sportovního vybavení apod.

Všechny výrobky mohou nést jak značku zákazníka, tak mohou být ve standartním provedení bez loga.

Navstivtě také náš katalog produktů na těchto stránkach www.pincode.cz a pokud máte i jakékoli jiné požadavky, neváhejte se na na nás kdykoliv obrátit.

2) ZASTOUPENÍ V PRAZE (kancelář):

pin code, s.r.o. - Bělehradská 858/23, 12 00 Praha

Kontaktní osoby:

Markéta Kapounová (výroba Asie)

telefon 00420 775 722 76100420 775 722 761
e-mail:
marketa@pincode.cz

3) Genuine - KONTAKTNÍ  A  BANKOVNÍ  ÚDAJE:

USD ACCOUNT:

RECEIVING BANK: BANK OF CHINA YANTAI ETDZ SUB-BRANCH

BANK ADDRESS: NO.11 CHANGJIANG ROAD YANTAI ETDZ,SHANDONG,CHINA

SWIFT: BKCHCNBJ51A

USD ACOUNT NUMBER: 236422493402

BENEFICIARY NAME: YANTAI GENUINE COMMERCIAL&TRADING CO., LTD.

... prosíme vyplňte na PU celé jméno účtu příjemce (beneficiary name). Použijte prostor pro adresu, pokud se Vám na příkazu nevejde celé jméno do správné kolonky. Děkujeme

Genuine company ADDRESS: NO.239 BEIMA ROAD, ZHIFU, YANTAI CHINA, TEL:+86 15063824701

+86 15063824701

EUR ACCOUNT:

RECEIVING BANK: BANK OF CHINA YANTAI ETDZ SUB-BRANCH

BANK ADDRESS: NO.11 CHANGJIANG ROAD YANTAI ETDZ,SHANDONG,CHINA

SWIFT: BKCHCNBJ51A

USD ACOUNT NUMBER: 209122493368

BENEFICIARY NAME: YANTAI GENUINE COMMERCIAL&TRADING CO., LTD.

... prosíme vyplňte na PU celé jméno účtu příjemce (beneficiary name). Použijte prostor pro adresu, pokud se Vám na příkazu nevejde celé jméno do správné kolonky. Děkujeme

Genuine company ADDRESS: NO.239 BEIMA ROAD, ZHIFU, YANTAI CHINA, TEL:+86 15063824701

4) PROČ  S  NÁMI  SPOLUPRACOVAT?

Vám a vašim zákazníkům nabízíme služby od návrhu po dodání do Vašeho skladu:

* GENIUNE/pincode je schopné zajistit přípravu podkladů pro výrobu na jejich straně. Tedy pokud si zákazník vybere model z našeho katalogu a dodá své logo, můžeme vytvořit návrh nebo 3D nákres ke schválení před vzorováním na naší straně.

* GENIUNE zajistí ve spolupráci se stálými dodavateli v Číně přijatelná minimální množství pro výrobu a jsme schopni vyrobit i velmi malá množství pro vzorování. U podlimitních množství pro barvení, tisk apod. jsou obvykle účtovány minimální příplatky 15-60 USD v závislosti na typu výrobku.

* GENIUNE/pincode poskytuje rychlý servis jak při vzorování, tak pro hromadnou výrobu.

* GENIUNE/pincode je schopna vyvinout i velmi speciální a specifické produkty dle požadavků a potřeb zákazníka.

* GENIUNE/pincode nabízí dobrou spolupráci také při jakýchkoli výhradách nebo při řešení reklamací  - jsme připraveni poradit zákazníkovi, jak se vyhnout problémům nebo v případě komplikovaných reklamací nejprve nahradíme zboží novým aby nebyla ohrožena dodací lhůta vyráběné konfekce a teprve potom řešíme problém ve snaze najít příčinu a vzájemnou dohodu se zákazníkem. Krom toho – reklamace jsou díky dlouhodobé spolupráci se stálými dodavateli a přímé kontrole ve výrobě na jakémkoliv výstupu zboží velmi řídké.

* GENIUNE/pincode má rovněž dobré logistické možnosti – ke každé dodávce zboží nabídneme také řešení přepravy. Pro GENUINE je také běžné sjednotit více druhů zboží od různých dodavatelů z celého území Číny ve skladu v Yantai a rozdělit dodávku na více míst určení (na jakékoli zákazníkovo výrobní místo na světě), tak aby všechny výrobky odběratele měly stejné vybavení.

5) VÝVOJ  A  VZOROVÁNÍ

PODMÍNKY VZOROVÁNÍ:
*
veškerý vývoj a  vzorování bude zajišťováno přes pražskou kancelář pin code s.r.o.
* obvyklá dodací lhůta vzorků je 10 – 14 dní + doba přepravy (max. 3-7 dní)
* konečný zákazník zaplatí předem 100% nákladů na vývoj = dříve, než dojde ke vzorování. Obvyklé množství vzorků (max. do cca 10-20 kusů) je zdarma – zákazník zaplatí pouze náklady na vývoj (formy apod.), pokud bude požadovat úpravy dle vlastního vzoru nebo vsazení loga nebo jakékoli jiné mimořádné úpravy modelu
* GENUINE dodá návrhy nebo 3D nákresy ke konečnému odsouhlasení zákazníkem, dříve než dojde ke vzorování nebo k jakékoli další vývojové fázi
*
GENUINE dodá obvyklé množství vzorků na své náklady přímo zákazníkovi nebo prostřednictvím kanceláře pin code s.r.o.
* zásadou
GENUINE je držet jednotkovou cenu konečných výrobků co nejníže, i když zákazník požaduje zvláštní úpravy. V souladu s tím zaplatí zákazník pouze náklady na případné úpravy požadované zákazníkem, ale jednotková cena takto upraveného modelu zůstane většinou stejná jako u produktu bez loga. VSH proto může nabídnout dobré ceny zejména u vyšších množství, která budou alespoň v rámci požadovaného minima (tzv. MOQ)
… všeobecné podmínky pro minimální množství jsou uvedeny níže
* v případě vyšších množství (cca 3x minimum) nebudou vývojové náklady účtovány
*
GENUINE nepožaduje vývojové náklady u některých výrobků jako jsou etikety, šňůry, provazy, elastické pásky apod., i když zákazník bude požadovat své logo či jinou speciální úpravu
* dodávka vzorků se obvykle uskuteční prostřednictvím pražské kanceláře pin code s.r.o.

6) TECHNICKÉ INFORMACE (příprava podkladů)

* Všechny návrhy, loga apod. upřednostňujeme zasílat v otevřené formě k dalšímu zpracování (neuzamčené soubory). Ideálně prosíme o .CDR či .AI artwork a k nim uvítáme také formát .PDF (otevřený, neuzamčený) + kontrolní náhled .JPG či .PNG pro ověření správnosti dodaných zpracovatelných podkladů.

* GENUINE může vytvářet i návrhy na základě neúplných podkladů zákazníka (jen logo apod.) od prvního návrhu až po konečný 3D nákres.

7) MINIMÁLNÍ  MNOŽSTVÍ (tzv. MOQ)

* zásadou GENUINE je udržovat rozumné minimální objednávkové množství a přesto jsme schopni dodat i velmi malá množství pro vzorování atd.

* obvyklé minimální množství podle artiklu/barvy sdělíme na vaši poptávku, avšak pokud potřebujete menší množství, udejte váš požadavek a my se budeme snažit vypracovat pro zákazníka co nejlepší nabídku

* průměrné příplatky na MOQ začínají na USD 15 a až dosud jsme nepracovali s vyšším příplatkem než USD 80 za velice malé množství určitého velmi specifického artiklu.

* Množstevní tolerance je u drobné přípravy 5%, u reklamních předmětů 3-5% a u zipů bývá obvykle nulová. Výše tolerance je potvrzena vždy ve fázi objednávky.

 

RECEIVING BANK: BANK OF CHINA YANTAI ETDZ SUB-BRANCH

BANK ADDRESS:

NO.11 CHANGJIANG ROAD YANTAI ETDZ,SHANDONG,CHINA

SWIFT: BKCHCNBJ51A

USD ACOUNT NUMBER:236422493402

BENEFICIARY NAME:

YANTAI GENUINE COMMERCIAL&TRADING CO., LTD.

... prosíme vyplňte na PU celé jméno účtu příjemce (beneficiary name). Použijte prostor pro adresu, pokud se Vám na příkazu nevejde cele jméno
do správné kolonky. Děkujeme

Genuine company ADDRESS: NO.239 BEIMA ROAD, ZHIFU, YANTAI CHINA

TEL:+86 15063824701+86 15063824701