O firmě

Společnost pin code s.r.o. působí na českém textilním trhu již od začátku roku 2007, kdy bylo její náplní zprostředkování výrobních kapacit a výroby textilu v zahraničí. Své služby během let neustále rozšiřujeme a v současné době jsme schopni je nabídnout v následujících oblastech činnosti:

1) Dodávky libovolných drobných textilních příprav

Naše firma je zastoupením firmy VSH pro celou Evropu. Firma VSH je výrobcem kvalitních textilních drobných příprav z Macao (Čína). Pro zajištění lepšího servisu zákazníkům v jednotlivých evropských zemích je  zajištěna síť spolupracujících firem a zástupců, kteří jsou připraveni zajistit zákazníkům všechny nezbytné služby v místních jazycích. Výrobní sortiment firmy VSH naleznete ve složce Zastoupení - VSH.

2) Zastoupení zahraničních výrobců tkanin a funkčních textilních materiálů

Jsme zastoupením několika evropských a dálně-východních výrobců ultralehkých tkanin, technických materiálů, směsových materiálů, funkčních materiálů z různých vláken, zátěrových materiálů  a laminátů s velkou škálou nepromokavosti a prodyšnosti dle volby zákazníka. Díky několika výrobním závodům v Evropě i Asii jsme schopni zajistit dodávku požadované tkaniny či úpletu do vámi požadované destinace.

3) Zprostředkování výroby oděvních kolekcí v zahraničí pro jiné značky (Asie)

Na základě smlouvy podepsané se zákazníkem jsme schopni zajistit výrobní kapacity na Dálném Východě, a to včetně samotné realizace zakázek, tj.šití volnočasových a sportovních oděvů, pracovních oděvů a státních zakázek.

4) Výroba reklamních a propagačních zakázek z textilních i netextilních materiálů

Jednou ze silných aktivit firmy je zajišťování realizace propagačních a reklamních zakázek z různých textilních i netextilních materiálů. Především však netradičních tvarů a finálního využití.

5) Vlastní kolekce Rejoice Black - výroba a velkoobchod

Naše firma je výrobcem a distributorem sportovní a volnočasové kolekce značky Rejoice Black, ve které naleznete oděvy z kvalitních funkčních materiálů. Více viz www.rejoiceblack.cz